O mnieNazywam się Magdalena – Cicha. Urodziłam się 18.11.1990. Edukację mam już dawno za sobą. Najpierw zdobyłam zawód technik kucharz. Później przeżyłam roczny epizod jako instruktor do spraw uzależnień. Następnie postanowiłam ukończyć studia pedagogika specjalna. Byłam i jestem zauroczona kosmetologią, przeżyłam roczny „romans" z technikiem usług kosmetycznych. „Romans” nie przetrwał, jakość przekazywanej wiedzy nas rozdzieliła, jednak nie zniszczyło to mojej pasji do kosmetyków. Następnie wyjechałam na jakiś czas do pracy za granicę, poznałam życie emigranta zarobkowego. Obecnie wróciłam i cieszę się Polską każdego dnia coraz bardziej. Myślę, że ten szczątkowy opis powiedział Wam coś mnie.

Ta sekcja bloga powinna rozpocząć się od tego, że jestem szczęśliwą Narzeczoną i „Kurą Domową” lub jak kto woli szczęśliwą Panią Domu. Aktualnie mam dłuższa chwilę aby żyć niestandardowo. Żyć szczęśliwie. Jak to będzie, być może Wam pokażę. 

Jeśli tu dotarłeś, warto żebyś wiedział, że blog jest moim osobistym eksperymentem. W moim życiu nastał czas, że mogę robić co chcę. Mam na to czas. Chcę osobiście przekonać się do ilu osób dotrę oraz jaka tematyka jest na topie. Jednak nic na siłę, wszystko będę robić w zgodzie z sobą. Jeśli masz ochotę uczestniczyć w eksperymencie to zaobserwuj mnie lub zapamiętaj mój adres. Będziesz miał/a okazje obserwować mój rozwój artystyczny, graficzny, kosmetyczny czy kulinarny albo jeszcze jakiś  - czas pokaże. 

Na blogu będę prezentować malutkie urywki mojego życia w sekcji „Z życia wzięte”.  Najlepsze dzieła swoje związane z moimi pasjami będą znajdować się w dziale „Pasje”. Dział „Kosmetyki” będzie zawierał  moje zaskoczenia kosmetyczne, „denka” czy recenzje kosmetyków które posiadam i używam z radością. Planuję jeszcze utworzyć sekcje „Kulinarnie”, miejsce gdzie będę prezentować moje ulubione przepisy, nowości jedzeniowe które lubię czy też potrawy które mnie zaskoczyły oraz inne. 

Jak każdy eksperyment i mój będzie miał cel. Sprawdzę do ilu osób trafie prezentując to co lubię i pokazując skrawek siebie. 

Jeśli chcesz śledzić mój rozwój na bieżąco zajrzyj do mnie raz na jakiś czas i sprawdź co nowego u mnie oraz jak się rozwijam. 

Pozdrawiam Cicha - PoCichcemu.