czwartek, 13 kwietnia 2017

Hejter poszukiwany – dam pracę.Hejter poszukiwany – dam pracę.

Wymagania:

·        Permanentne niezadowolenie z własnego życia.

·        Pożądana umiejętność: szukanie problemów tam gdzie ich nie ma.

·        Poświęcanie swojego wolnego czasu na czytanie oraz oglądanie treści które nie są związane z kręgiem zainteresowań potencjalnego kandydata.

·        „„Lekkie pióro”” -  mistrzostwo w pisaniu wypowiedzi z kategorii „nie znam się, ale się wypowiem”.

·        Nadmiar wolnego czasu.

·        Brak zainteresowań i pasji.

·        Niska samoocena.

·        Brak osiągnięć w życiu prywatnym i zawodowym.

·        Wysoki poziom niechęci do innych ludzi.

·        Negatywne nastawienie do twórczości innych ludzi.

·        Permanentna, nieżyczliwa zazdrość.

·        Wyidealizowane wyobrażanie własnej osoby.

Wynagrodzenie:

·        Czerpanie radości z psucia humoru innym osobom.

·        Niszczenie wizerunku innych osób.

·        Szydercza radość i uśmiech pod nosem.

·        Generowane własnej radości krzywdą innych.

Ilość wynagrodzenia jest zależna od skuteczności oraz czasu poświęconego na pracę.


Drogi Czytelniku niezależnie od tego kim jesteś w swoim życiu prywatnym czy też zawodowym, pamiętaj żyj i daj żyć innym. Nieważne jak tu trafiłeś, ważne jest to abyś zrozumiał, że ludzie maja swoje pasje i zainteresowania. Pewna grupa osób ma chęć poszerzać swoje zainteresowania oraz pasje i robi to. Jeśli chcesz poszerzyć lub nabyć pasje lub zainteresowania to coś zmień w swoim życiu. Raz na zawsze zapamiętaj: kto nie próbuje ten nie ma.

Sama kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z pisaniem bloga a całkiem niedawno z „kanałem na YT”. Wszyscy ludzie mają lustro w domu i zdają sobie sprawę ze swoich mocnych jak i słabych stron. Ja wiem, że posty na obecnym blogu (tym) nie są perfekcyjne i prawdopodobnie nigdy takie nie będą, ale piszę bloga bo sprawia mi to przyjemność ;). Na filmikach na YT zdaję sobie sprawę, że mam głoś jak dziecko, mówię niepłynnie i mam kilka innych wad. Wiem jedno nie będę gwiazdą YT, nagrywam, bo chcę nauczyć się czegoś nowego. Mówić płynnie i składnie, nabyć podstawy montażu filmików czy też pokonać pewnym stopniu strach przed publicznym przemawianiem. Chcę się rozwinąć.

Drogi Czytelniku pamiętaj, że nikt nie jest idealny. Jeśli dane dzieło, treść czy film nie podobają Ci się to nie patrz na nie. Naucz się rozróżniać czym jest hejt a czym konstruktywna krytyka. Nigdy nie dam rady zmienić swojego głosu, jedynie mogę nauczyć się nim modulować na tyle aby był przyjemny w odbiorze. Nigdy nie wytykaj wad których nie można zmieć ot tak.

Post powstał po w ramach refleksji tym, jak weszłam na kanał pewnej Blogerki którą czytam a teraz także oglądam. To co przedstawia na filmikach czy też na blogu przypadło mi do gustu. Zauważyłam u niej w komentarzach na kanale fale nienawiści spowodowaną tym, że rozpoczęła nagrywanie filmików. Ta Dziewczyna robi to od niedawna i popełnia pewne błędy ale jestem pewna, że z czasem nabierze wprawy. Nikt się urodził się idealny.

I drogi Hejterze „internet” się coraz bardziej rozwija pod względem namierzania, śledzenia itp.. Anonimowość już nie istnieje, ciekawi mnie czy gdybyś stanął ze swoja ofiarą twarzą w twarz czy był byś taki odważny, idealny, i spełniony życiowo oraz zawodowo.
Jeśli masz zdanie na temat nabierającego na sile zjawiska hejtu, to wyraź swoje zdanie w komentarzu.


Cicha -  PoCichemu.