sobota, 18 marca 2017

Zakupy z facetem dla opornych. Vol. 2.Jakiś czas temu przekazałam Wam receptę na zakupy z facetem. Dziś przedstawię Wam receptę na kupienie koszuli, garnituru i innych elementów eleganckiej garderoby. Zawsze zwracaj uwagę na skład tkanin, promocje i kupony rabatowe.

Koszule (garnitury, marynarki - podobnie):

1.     Udajcie się do sklepu z koszulami (najlepiej takiego co ma możliwość  sprzedaży online).

2.     Dopasujcie optymalny rozmiar, krój, kolorystykę, itp.

3.     Niech Twój facet przymierzy kilka koszul. Nie kupuj ich od razu – uzasadnienie niżej.

Ostatnio byliśmy w takim sklepie. Wiedzieliśmy, że są przeceny i oferta: co trzecia przeceniona koszula gratis. Łukasz na wstępie zaznaczył, że szuka fajnej koszuli w fajnej cenie. Na co sprzedawczyni proponowała najdroższe koszule w sklepie. Znaleźliśmy jedną koszulę za 199 zł, była idealna, więc poprosiłam o zapisanie na kartce modelu oraz rozmiaru (kupię ją na pewno ale jeszcze nie teraz). Po czym wyszliśmy ze sklepu.

Po powrocie zamówiłam online sześć koszul za 289 zł. Każda koszula pasuje ;), jeśli by nie pasowała zawsze można odesłać towar. Dążę do tego, że nie sztuką jest wciskanie najdroższego towaru ze sklepu, inaczej bym spojrzała gdyby sprzedawczyni wypowiedziała jedno zdanie: np. niestety z oferty towaru przecenionego nie mamy rozmiarów lub coś podobnego.

Wniosek: kupuj rozważnie.

 

Eleganckie swetry do zestawienia z koszulami:

1.     Znajdź sklep ze swetrami online.

2.     Zamów dwa, trzy modele na próbę.

3.     I gotowe.

Nam udało się zamówić 7 swetrów 100 % bawełny, w cenach 29 – 39 zł za sztukę. Jakość taka sama jak w sieciówkach, tylko cena waha się od 69 zł  za sztukę w wzwyż.

Jeśli chodzi o eleganckie buty i pasek niestety facet musi iść i sam wszystko przymierzyć. Są to tzw. wisienki na torcie w ubiorze mężczyzny.  

 

Jak to jest z Waszymi mężczyznami? Chętnie chodzą na zakupy?

Cicha  - PoCichemu.