niedziela, 26 lutego 2017

Paznokcie – trzy ulubione produkty.Cały czas narzekałam na to, że muszę malować paznokcie co dwa dni. Odpryski na paznokciach pojawiały się błyskawicznie. Pewnie to dlatego, że nie  używam ochronnych rękawiczek podczas sprzątania (no używam, ale tylko podczas sprzątania łazienki). 

Długo szukałam top coat’u  który by nie tworzył pęcherzyków na powierzchni lakieru, faktyczne przedłużał trwałość manicure. 

W końcu znalazłam trio idealne do paznokci są to: baza pod lakier żelowy incredible Gel Wibo, lakier do paznokci   Rose Azalee nr 23 Yves Rocher, żelowy  top coat do paznokci incredible gel Wibo. Te trio ma idealną trwałość przez 4 dni. W piątym dniu noszenia pojawił się niewielki odprysk na kciuku (do momentu zmycia nie powiększał się). Szóstego dnia na wolnym brzegu palca wskazującego pojawiło się przetarcie i lakier zaczął delikatnie odchodzić. W tym momencie uznałam, że trzeba zmyć manicure bo już nie jest estetyczny.


Każdy produkt łatwo i równomiernie się nakłada. Jeśli nakładamy cienkie warstwy to manicure jest błyskawicznie gotowy i suchy. Wygląd paznokci jest nieskazitelny przez 4 dni mimo zmywania naczyń i innych prac domowych.

Jakie są wasze ulubione produkty do paznokci?

Cicha – PoCichemu